TR / ENG  / NLDeğerlerimiz

Image

Müşteri Memnuniyeti: Müşteri ihtiyaçlarını doğru şekilde anlayıp en yeni teknolojileri kullanarak çözümler üretmek çalışma stratejimizin ve kültürümüzün önemli bir parçasıdır.

Çevre Bilinci: İçinde yaşadığımız çevreye karşı duyarlı tutumumuz çerçevesinde projelerimizi yürütüyoruz.

Çalışma Anlayışı: Bir işi yapmaya karar verdiğimizde, o işi mümkün olan en iyi, en doğru, en verimli şekilde ve zamanında tamamlarız. Performansımızı sürekli geliştirme anlayışıyla, o işi bir dahaki sefere daha da iyi yapmanın yollarını ararız.

Takım Çalışması ve İş birliği: Müşterilerimizin farklılık gösteren ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve yaptığımız işlerde başarılı olabilmek için, geniş bir çerçevede, takım halinde çalışmamız gerektiğinin farkındayız.

Liderlik: Liderlerimizin bilgiyi paylaşarak ve üstün bireysel çabayı ödüllendirerek çalışanlarına güç verdiğine ve önlerini açtığına inanıyoruz. Kuruluşumuzun her düzeyinde liderlik için fırsat sağlamayı hedefliyoruz.

Dürüstlük ve Bütünlük: Hizmetlerimizi sağlarken etik kurallara saygılı tutumumuzdan taviz vermeden ilerleriz. En yüksek etik standartlar ve kalite anlayışı çerçevesinde hizmetlerimizi yürütmeye özen gösteririz.

Kalite: Cleanglobe ekibinin yaptığı her işte kalite esastır. Dünyanın her yerinde kaliteli mühendislik hizmeti sunmak en önemli amaçlarımızdan biridir. Çalışma süreçlerimiz boyunca kullandığımız metotlar hizmetlerimizde kaliteli sonuçlar almamızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.   

Yenilikçilik: Yeniliklere açık bakış açımız ve en ileri teknolojiyi takip edip uygulayarak ilerleyişimiz sektördeki farklılığımızı, başarımızı ve lider konumumuzu sürdürmemizi sağlayan en önemli etmenlerdendir. 

 

İletişim

CG SOLAR ENERJISAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

Adres: Cemalpaşa Mh. Cevat Yurdakul Cd. Silah Apt. No: 12 Asma Kat

Seyhan-ADANA

 

Tel : +90 (0)850 304 80 67

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bülten Aboneliği

Search